Susipažinkime :)

Lengvai pamišusi mėgėja keliautoja :)  O viso to kaltininkai, mano tėvai, kurie mane 10-ties metų išsivežė į pirmą rimtą kelionę automobiliu po Europą. Tais laikais nebuvo dažnas atvejis, o ir keliavimas neprilygo kaip šiai dienai, vien dėl žemėlapių šusnio, kurį veždavomės kartu :) Taigi esu be galo dėkinga tėvams, kurie užkrėtė mane kelionių liga.

Man kelionės yra maža (gal nelabai maža) aistra, aš ne tik laukiu to momento, kai paliksime namus su lagaminais ir lėksime naujais keliais, bet ir pats pasiruošimas kelionei ir kelionės laukimas. Kadangi pati pradėjau organizuoti asmenines keliones, pati ieškau maršrutų, lankytinų objektų, nakvynės vietų, maitinimo įstaigų ir kitokios informacijos, tad nusprendžiau savo kelionių įspūdžiais, patirtimi pasidalinti su jumis. Ta patirtis būna visokia, bet manau reikia visokia dalintis.

Koks tikslas Deimantės kelionių tinklaraščio?

  • Pasidalinti su Jumis patirtomis kelionėmis, jų metu aplankytomis vietomis, ragautais skoniais, nakvynės vietomis, nuotykiais.
  • Ne visi mes esame mėgėjai planuoti keliones. O aš labai mėgstu ruoštis kelionėms. Nėra tai lengvas etapas, bet pasiruošimas man neatsiejama kelionės dalis. Kai įdedu tiek daug širdies ir laiko, labai įsigyvenu į tai. Taigi, čia galite rasti jau paruoštus kelionių planelius, idėjas tiek ilgesnėms, tiek trumpesnėms išvykoms, lankytinų objektų sąrašus, kuriuos galite tiesiog imti ir naudoti savo atostogų planams.
  • Manau čia gali rasti naudingos informacijos tiek pradedantysis keliautojas, tiek užkietėjas keliauninkas. Juk kiekvienoje kelionėje galima atrasti vis kažko naujo bei kiekvienas keliaujame skirtingu stiliumi, tad ta patirtis ir įžvalgos skiriasi. O pasidalinti ir keistis informacija labai naudinga.
  • Keliaujame skirtingais būdais (automobiliu, lėktuvu), tai manau atrasite ir sau pritinkančią keliavimo idėją.
  • Kai kurie tiesiog mėgsta skaityti keliautojų pasakojimus, tad tikiuosi patiks mano lengvos rašliavos :)

Malonios kelionės su manimi :)

28 aplankytos šalys

Albanija, Austrija, Bulgarija, Čekija, Danija, Egiptas, Estija, Graikija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė, Juodkalnija, Kroatija, Latvija, Lenkija, Lichtenšteinas, Lietuva, Malta, Rusija, Serbija, Slovakija, Slovėnija, Šveicarija, Tunisas, Ukraina, Vatikanas, Vengrija, Vokietija